ZREGENERUJETE A POSÍLÍTE CELÉ TĚLO

OVLIVNĚNÍ ZMĚN NA BUNĚČNÉ ÚROVNI

Pomůže mi Alfa Aktiv přestat kouřit?

Abyste přestali kouřit, musíte se nejdříve rozhodnout vy sami, alfa vám nepomůže. Alfa Aktiv pomáhá zbavit se toxinů a vyčistí tělo od účinků kouření cigaret. Cítíme se rychleji svěží, zotavení a v  dobré pohodě.  Je snadnější vzít pevnou vůli a začít tento životní styl změnit.

 

Mohu užívat jiné léky při užívání tohoto doplňku?
 
Dávky léků používaných při léčbě diabetu, stejně jako poruchy štítné žlázy by měly být sledovány pod lékařským dohledem, protože, jak ukazuje praxe, je zapotřebí menších a menších dávek. Často po několika dnech užívání přípravku Alfa Aktiv je krevní tlak nebo hladina cukru normální a léky jsou zbytečné, proto buďte opatrní při užívání léku s Alfa Aktiv. Vždy konzultujte s lékařem, který zná Alfa Aktiv.
  Je lepší užívat léky půl hodiny po vypití přípravku Alfa Aktiv a ne naopak. Alfa Aktiv neutralizuje toxiny v těle, zatímco některé léky jsou zjevně toxiny a mohou být oslabeny nebo neutralizovány.

 

Mohu pít alkohol při používání Alfa Aktiv?
 
- Ano můžete, ale počítejte s tím, že alkohol oslabí aktivitu Alfy. Pokud však už musíme pít (party, svatba, narozeniny), pak navrhuji ze zkušenosti, pít jednu lahvičku před spaním a druhou ráno po probuzení. Tělo se rychleji vyčistí a kocoviny jsou kratší, někdy žádné.


Musím Alfa Aktiv používat po celý život?
 
- Jste připraveni jít na zdravou výživu a začít pracovat s fyzickou aktivitou a odstraňovat z vašeho prostředí zdroj pozitivních iontů (počítač, mobilní telefon, televize, elektrické spotřebiče, kabely ve stěnách apod.)?
- Ne.?

- Ano! Takže se musíte rozhodnout, jestli chcete užívat léky po kterých se budete cítit lépe ale vaše tělo se bude zhoršovat.  Nebo budete užívat doplněk stravy Alfa Aktiv a postupně očistíte své tělo přirozenou cestou a budete se cítit lépe a lépe.

 

Je glukózo-fruktózový sirup obsažen v Alfa Aktiv v pořádku?
 
-Alfa Aktiv obsahuje ovocné kyseliny, takže glukózo-fruktózový sirup (v tomto mikroskopickém množství) je nezbytný pro stabilizaci přípravku. Je to tak malé množství, že v kombinaci s antokyaniny, negativními ionty a celkovým antioxidačním potenciálem přípravku zcela neovlivňuje zdraví a regeneraci buněk. Regulace hladiny cukru u lidí užívajících Alfu (včetně diabetiků) to jasně ukazuje.