ZREGENERUJETE A POSÍLÍTE CELÉ TĚLO

OVLIVNĚNÍ ZMĚN NA BUNĚČNÉ ÚROVNI

100 % garance účinnosti.


Jediný doplněk stravy na světě, který díky nanobiotechnologii maximalizuje regeneraci a okysličování na úrovni buněk.


Alfa Aktiv obsahuje až 16 litrů šťávy obsažené v malé lahvičce. Obsahuje 7% aktivního koncentrátu, který odpovídá 112% čisté a přírodní šťávy. Příznivý účinek živin zajištuje rovnováhu a řádné fungování organismu.


Alfa Aktiv je v naprosté BIO KVALITĚ. Neobsahuje žádné herbicidy, pesticidy, kvasinky, houby ani plísně. Vše je kontrolováno laboratorním týmem v GBA Gesellschaft für Bioanalytik mbH v Hamburku.

 

 

Proč je ALFA AKTIV jedinečná:

 

 

-Je to silný přírodní antioxidant, který chrání naše buňky, zejména jejich jádro, před napadením volnými radikály.

 

-Má schopnost najít a odstranit mrtvé buňky, metabolické odpady a další cizí látky z těla. Každou živou buňku vyčistí a tím

dochází ke zlepšení vstřebatelnosti potřebných látek a vitamínů.

 

-Bylo zjištěno, že redukuje destrukci v buněčných membránách, což brání rozvoji stárnutí a onemocnění s tím spojených (kardiovaskulární, ateroskleróza, hypertenzní onemocnění, patologie orgánů zraku, jater a ledvin).

 

-Má příznivý účinek na kapilární průtok krve (zlepšuje průtok krve do orgánů a celého těla včetně malé pánve a dolních končetin, přispívá ke správnému fungování vnitřních orgánů a kloubů), což vede k  obnově laminárního proudění. Tím se zvyšuje tok kyslíku a živin do tkání těla a příznivě ovlivňuje funkce srdce.


-Efektivně čistí játra, ledviny a tím napomáhá snadno a rychle odstranit toxické látky z těla.

 

-Obnovuje přirozenou funkci těla.

 

-Odstraňuje z těla patogeny, bakterie, viry a houby.

 

-Alfa Aktiv je velice prospěšný přípravek pro podporu při sportovních výkonech (doporučuje se: 30minut před cvičením 1 lahvička).

 

-Dodává energii, pomáhá při regeneraci svalů, má silné hojící účinky.


-Napomáhá ke spalování tuků, což vede ke snížení váhy. Tělo se vyčistí od toxinů, buňky přijímají veškeré živiny a tím se

snižuje chuť k jídlu.

 

-Napomáhá vyrovnat se zvýšeným stresem, syndromem vyhoření a chronickou únavou.

 

-Přispívá ke zvýšení soustředěnosti, jelikož okysličuje mozkové buňky. Ze zkušeností: Již po využití 2 lahviček Alfa Aktiv můžeme pozorovat zlepšení.

 

-Přispívá k normalizaci metabolismu, obnovuje funkci střev, zlepšuje imunitu, vytrvalost a posiluje celkové zdraví.

 

-Alfu Aktiv doporučujeme každému, kdo se stará o své zdraví, aktivní dlouhověkost, krásu a chce doplnit stravu se všemi

potřebnými vitamíny a minerály.

 

Složení ALFA AKTIV:


Plody aronie


Aronie (černý jeřáb) pochází z Ameriky, kde ji Indiáni tradičně používali jako léčivou rostlinu. Mezi její vlastnosti patří mimořádně vysoký obsah sekundárních rostlinných látek, takzvaných polyfenolů.

Plod aronie je prakticky odolný proti škůdcům. Látky obsažené ve slupce chrání plod před napadením plísněmi, bakteriemi, viry či parazity.


Výzkumy in vitro ukázaly, že výtažek z plodů aronie výrazně snižuje oxidační stres díky svému antioxidačnímu účinku.

To je důležité například u pacientů s nádorovým onemocněním, neboť v průběhu radioterapie a chemoterapie vzniká mnoho volných radikálů, které mohou mít negativní účinky.


Volné radikály hrají negativní roli také při rozvoji kardiovaskulárních onemocnění. Zvýšená hladina homocysteinu v krvi zvyšuje riziko infarktu myokardu a mozkové mrtvice. Při probíhajících zánětech v těle také vzniká mnoho volných radikálů, které podporují rozvoj zánětlivých procesů.


Antioxidační účinky rostliny jsou úzce závislé na obsahu antokyanů. V plodu aronie je mnohem vyšší než u jiných druhů ovoce. Plod aronie obsahuje např. 61x více antokyanů než jahoda.


Hodnoty antokyanu v bobuli aronie na 100 g:


bobule aronie                                2147 mg

ostružiny                                         845 mg

divoké borůvky                              705 mg

černý rybíz                                      530 mg

jahody                                                35 mg

červené víno                                     10 mg


Kromě toho obsahují plody aronie kyselinu kávovou (silný antioxidant), kyselinu listovou, vitamín K a je vynikajícím zdrojem hodnotných účinných látek (antokyany), vitamínů (C, B2, B6, PP, P, E, karoten nebo provitamínu A), stopových prvků molybden, mangan, měď, bór, jod, kobalt, vápník) stejně jako vlákno a pektin. V Polsku a Rusku je aronie zařazena mezi léčivé rostliny.


Aronie má vliv:


Ochranné účinkování při kardiovaskulárních poruchách


Ochrana v důsledku agregace trombocytů


Ochrana před volnými radikály


Ochrana před zvýšenou koncentrací lipidů v krvi


Příznivě účinkuje u diabetu 2.


Ochrana proti radioaktivnímu záření


Antimutagenní účinky na aromatické uhlovodíky


Brzdění růstu buněk rakoviny tlustého střeva


Snížení COX-2


Potlačení CEACAM1


Protizánětlivé účinky šťávy z aronie:

    Ochrana jater

    Ochrana sliznice žaludku


KYSELINA JANTAROVÁ


Náš organismus denně produkuje 200 mg kyseliny jantarové. V lidském organismu se kyselina jantarová nachází v různých tkáních ve formě solí, tzv. sukcinitů. Tato kyselina má zvláštní vlastnost – hromadí se pouze v těch tkáních, které jsou obzvlášť zatížené škodlivými látkami. Ve zdravých tkáních se téměř nevyskytuje.


Mnoho živých bytostí začíná intenzivně syntetizovat kyselinu jantarovou v extrémních podmínkách.


Takže např. stromy v oblastech silně zatížených škodlivými látkami vytvářejí ve velkém množství kyselinu jantarovou, která se uvolňuje ve formě pryskyřice stromů v nemocných místech.


Kyselina jantarová je univerzální meziprodukt látkové výměny a má velký význam při získávání energie pro buňky.


Kyselina jantarová stimuluje zásobování buněk kyslíkem. Působí jako adaptogen, tj. zvyšuje sílu odolnosti organismu vůči nepříznivým vlivům prostředí. Její aktivitu reguluje hypotalamus a nadledvinky.


Zejména náš mozek vyžaduje dobré zásobování kyslíkem a energií. Stejně tak vyžaduje stabilní přísun energie i srdce, v opačném případě se snižuje jeho kontraktilita.


Kyselina jantarová stimuluje činnost jater a ledvin tím, že podporuje vylučování toxických škodlivin. Snižuje se produkce histaminu, nejdůležitějšího mediátoru při zánětech a alergických reakcích.


Již malé množství kyseliny jantarové vykazuje terapeutické účinky.


Během stárnutí dochází ke snížení přísunu energie do všech důležitých procesů, které probíhají v našem organismu. Kyselina jantarová omezuje peroxidaci lipidů a může tedy působit preventivně při geriatrických onemocněních. Vede k výkonnějšímu přijímání kyslíku a účinkuje jako silný antioxidant.


Kyselina jantarová upravuje vylučování inzulínu a může být proto použita jako preventivní prostředek při diabetu 2. typu. Urychluje látkovou výměnu v buňkách Langerhansových ostrůvků a stimuluje distribuci inzulínu.

 

ČERNÝ RYBÍZ


Černý rybíz obsažený v přípravku Alfa Activ má několikanásobně vyšší koncentraci antioxidantů než jiné                                                         produkty dostupné na trhu, což je způsobeno zvýšeným obsahem vitamínu C a polyfenolů, jako jsou antokyany.                                             Díky svému bohatému složení má koncentrovaná šťáva z černého rybízu čistící, zpevňující, detoxikační a                                                         osvěžující vlastnosti. Obsahuje celou řadu cenných organických kyselin (88% je kyselina citrónová, 12% je kyselina                                         jablečná), stejně jako pektin, éterické oleje, taniny, protinádorový lutein karotenoid, vitamin C (100-300 mg /                                                   100g), rutina, vitamíny: B1, B2, B6, PP, K, provitamin A, draslík, sodík, vápník, fosfor, síra, hořčík, železo, zinek, měď,                                         bor, jod, kobalt, molybden a mangan.

 

 • VITAMÍN B (Niacin) je nezbytný pro syntézu hormonů, jako je estrogen, progesteron, testosteron, kortizon, tyroxin a inzulin. Je také nezbytné pro správné fungování mozku a periferního mozkového systému.


 • VITAMÍN C je součástí jednoho z hlavních systémů, „absorbující“ volných radikálů, nezbytných pro tvorbu kolagenu – hlavní složku kůže, pojivé tkáně a tkáně chrupavky. Kyselina askorbová je navíc nezbytná pro syntézu nor epinefrinu. Vitamín C musí pocházet zvenku, protože lidské tělo nemá schopnost syntetizovat ho z jiných složek.


 • VITAMÍN E díky vlastnostem dilatace krevního cév a snížení srážení krve zabraňuje stárnutí vitamínu E ateroskleróze a brání stárnutí buněk. Jeho použití je důležité pro ženy užívající perorální antikoncepci. Tento vitamín, společně se sloučeninami zinku,stimuluje sexuální aktivitu mužů a žen. Vitamín E je vitamín s antioxidačními účinky.

 

TAKÉ

SELEN je prvkem, který podporuje:


 • zachování imunity těla
 • detoxikační proces (odstranění přebytečných těžkých kovů z těla, jako je kadmium a rtuť)
 • ochrana těla před nádorovými buňkami
 • činnost hormonu štítné žlázy a řádný vývoj kosti a chrupavky
 • správná jaterní funkce
 • udržování dobrého vidění, kůře a vlasů


JÓD je jedním z faktorů, které zvyšují vitalitu energie:


 • pomáhá při hormonů štítné žlázy
 • ovlivňuje zdraví vlasů, kůže, zubů a nehtů
 • pomáhá spalovat nadbytek tuku
 • chrání před vystavením radioaktivním materiálům
 • ovlivňuje růstoví proces
 • zlepšuje duševní výkon

 

KYSELINA JANTAROVÁ působí jako bio stimulant - stimuluje nervový systém, reguluje funkci ledvin a střev, je protizánětlivý a antitoxický. Posiluje lidskou vitalitu, zvyšuje imunitu těla, zpomaluje proces stárnutí a působí jako antioxidant. Kyselina jantarová působí jako inhibitor (lék, který zpomaluje nebo úplně zastavuje ztrátu) iontů draslíku a antioxidantů. Kyselina jantarová má další charakteristickou vlastnost – urychluje likvidaci alkoholu v krvi.


MED

Antibakteriální účinky tohoto přírodního léčivého produktu znal už Řek Hippokrates, který medem léčil kašel, horečku, revmatismus, žlučové kameny a mnoho dalších nemocí.


Vedle vody a cukru v medu nalezneme také organické kyseliny, bílkoviny a enzymy. Díky enzymům se rány léčené medem

hojí mnohem rychleji.


Med, který obsahuje přípravek ALFA AKTIV, pochází výhradně od včel žijících v přirozeném prostředí, kde roste 93 různých druhů rostlin.


Navíc med obsahuje asi 78 různých enzymů, nesmírně důležitých pro naše orgány, v nichž probíhá látková výměna. Proto je velice důležité, aby se v průběhu celého procesu zpracování přírodní med nezahřál nad teplotu 30 stupňů Celsia. V opačném případě mohou životně důležité enzymy degradovat.

Jak dávkovat:

 

 • Dospělí dvě lahvičky denně po dobu 7-14 dní (2 x 20ml), pak po jedné lahvičce.
 • Dospělí při nemoci dvě lahvičky denně.
 • Sportovci jednu lahvičku ráno a druhou 30 minut před cvičením.
 • Děti od 6 let do 10ml denně.

 

 

Způsob užívání Alfa Aktiv:


 • Před použitím protřepejte.
 • Otevřete lahvičku a na lačno vypijte.
 • Po 1 minutě vypijte 3 dl čisté vody, voda se pije po 1 minutě, aby stimulovala diurézu a rozpustila toxiny.
 • Doporučení: Vzhledem k tomu, že přípravek zvyšuje asimilaci živin, dbejte o zdravou výživu a konzumaci velkého množství nenasycené vody ( minimálně 2l denně).

 


Vysvětlení:  Elektrická reakce na buněčných membránách po pití negativně ionizovaného přípravku (-200mV) trvá 45-60 s. Po této době buňky změní polarizaci na negativní a začnou vylučovat toxiny. Voda se vypije přesně po 60 sekundách, aby se stimulovala diuréza a rozpustily toxiny.

Upozornění: Při použití přípravku Alfa Aktiv se doporučuje vyhnout se mléku a mléčným výrobkům z důvodu velkého množství mrtvých bakterií v nich obsažených (pasterizované produkty). Alfa Aktiv neutralizuje tyto další bakterie z mléka namísto ovlivnění bakterií a toxinů v našich tělech. Tímto způsobem se ztrácí část terapeutického potenciálu produktu Alfa Aktiv .